قفسه بندی متحرک

قفسه بندی متحرک

قفسه بندی متحرک یعنی اینکه باید در ساخت آن دو تجهیز وجود داشته باشد تا بتواند به راحتی حرکت کند و همچنین قابل برنامه ریزی باشد تا با دادن دستور به آن، عملیات را اجرا کند. قفسه بندی متحرک یا قفسه بندی موبایل، بر روی موتور گیربکس و کنترل کننده قابل برنامه ریزی PLC مجهز شده اند تا بتوانند فرامین گفته شده را به خوبی انجام دهند. به دلیل داشتن قابلیت حرکت نیازی به داشتن راهروهای متعدد برای دسترسی به انبار نمی باشد، به همین دلیل یک راهرو برای آن کافی است و قفسه بندی ها به طور اتوماتیک حرکت کرده و فضای لازم برای دسترسی به اقلام و ذخیره ها را به کاربران میدهد، علاوه بر این از لیفتراک نیز می توان در این راهروها برای دسترسی به بار استفاده نمود.

مزایایی که قفسه بندی متحرک ایجاد می کند این است که ما می توانیم با جابجایی قفسه ها، راهرو جدید تولید کرده و امکان ذخیره سازی اقلام را در مکان به 200 درصد افزایش دهیم. دیگر مزایای آن نیز محدودیت نداشتن به فضای دسترسی کاربران و عدم استفاده از FIFO/LIFO می باشد.

قفسه ریلی چند منظوره متحرک

این نوع قفسه بندی یکی از انواع قفسه بندی متحرک می باشد که طراحی های مختلفی با توجه به نوع کاربرد براساس استفاده در دفاتر، کارتون، داروها، انواع فرش، تابلوها، سکه و اشیای گرانبها و ... می باشد. قفسه بندی ریلی چند منظوره با توجه به کاربردهای آن قابل تغییر است یعنی می توان طبقات را با شیارهایی که بر روی آن تعبیه شده است کم و زیاد نموده و ابعاد آن را با توجه به وزن و حجم اقلام تغییر داد. در این قفسه بندی می توانید از حالت اتوماتیک با استفاده از فرمان PLC و استفاده از گیت های منطقی به برنامه ریزی آن بپردازید و تمام کارها را با دادن برنامه و اجرای آن توسط موتور گیربکس اجرا کنید و یا در غیر این صورت حالت دستی را انتخاب نمایید. همچنین برای زیبا تر شدن این قفسه از رنگ آمیزی پودری استفاده شده است و دارای قفل دیجیتال نیز می باشد.

انواع قفسه بندی متحرک در بازار

در بازار انواع قفسه بندی های متحرک وجود دارد و شرکت های مختلفی نیز وجود دارند که انواع آنها را که از فناوری های جدید مکانیکال و الکتریکال برخوردار است ایجاد کرده اند و هر نوع آن ویژگی هایی جدیدی را برای انجام کارها اجرا می کنند. شرکت دژسازان مبین با بکارگیری برترین مهندسان و تولید کنندگان قطعات در انواع قفسه بندی های ثابت و متحرک و با ایجاد برنامه ریزی الکتریکال جدید و با سرعت بالا در هنگام اجرای فرمان گیت ها سریع ترین و با کیفیت ترین انواع قفسه های متحرک را در پیشبرد اهداف شما ایجاد کرده اند، در زیر انواع قفسه بندی های متحرک با کیفیت مناسب تولید شده در شرکت دژسازان مبین را ذکر می کنیم:

  • موبایل راک
  • قفسه درایوین
  • انواع قفسه های خود جریان، خود تغذیه
  • بایگانی متحرک

تمامی قفسه های تولید شده شرکت دژسازان مبین مورد تضمین بوده و پس از فروش دارای خدمات نیز می باشد.