قفسه بندی فروشگاهی

قفسه بندی فروشگاهی

قبل از اینکه بتوانید محصولات خود را در فروشگاه بفروشید نیازمند قفسه بندی فروشگاهی می باشید. در واقع وجود قفسه در فروشگاه یک امر اجباری می باشد و بدون آن فروشگاه شما شکل نگرفته و مطمئن باشید هیچ کس از شما خرید نخواهد کرد. چرا که قفسه بندی فروشگاهی باعث چیدن محصولات و اقلام شما به طور منظم شده و انبار کردن محصولات را راحت تر می کند و علاوه بر این در مدت زمان بسیار اندکی نیز می توانید از این اقلام استفاده کرده و آن را انتقال دهید. مشتریان نیز با چیدمان اقلام شما در قفسه ها دید بهتری نسبت به شما پیدا کرده و محصولات خود را انتخاب می کنند و باعث سود آوری و فروش بیشتر کالاهای شما خواهد شد.

انواع قفسه بندی فروشگاهی

به دلیل افزایش فروش اقلام هر کدام از محصولات نیازمند قفسه مجزا می باشد که در زیر به آن اشاره می کنیم:

  • قفسه بندی برای انواع آجیل ها
  • قفسه های پوشاک
  • قفسه هایی در وسط فروشگاه
  • قفسه های گرد
  • قفسه میز صندوق صورتحساب
  • قفسه برای انواع نان ها
  • قفسه میوه ها
  • قفسه انواع سبزیجات و ...

همانطور که میدانید افراد پس از ورود به فروشگاه جذب قفسه های آن می شوند و خرید آن ها را نسبت به محصولات بیشتر میکند پس قفسه های فروشگاهی باید دارای ظاهری شیک بوده و در عین زیبایی محکم و استوار باشد تا بتواند کالاها را در خود جای داده و آسیب نبینند. قفسه ها نیز باید مناسب با نوع کالا باشد و طوری نصب شود که در معرض دید مشتری و مخاطب باشد. قبل از اینکه قفسه فروشگاهی را خریداری کنید ابتدا باید به خوبی مساحت و موقعیت فروشگاه را بسنجید و سپس قفسه مناسب برای آن را خریداری کنید تا به نمای فروشگاه شما جلوه زیباتری بدهد.

سعی کنید از قفسه فروشگاهی مناسبی استفاده کنید که راهرو باز و مناسبی را برای رفت و آمد افراد و مشتریان قرار دهد و بتوانند آزادنه به جستجوی محصول خود بپردازند، زیرا با این کار محصولات شما به بهترین نحو به فروش می رسد و مانعی برای خرید وجود نخواهد داشت. قفسه های فروشگاهی علاوه بر داشتن استحکامات بالا و زیبایی باید دارای ارتفاع دسترسی مناسب برای مشتریان باشد، یعنی باید قفسه ها را متناسب با میانگین قد افراد خریداری کرده تا دسترسی به کالا به خوبی انجام گرفته و باعث ناراحتی مشتریان و کمبود فروش نشود. قفسه های فروشگاهی باید دارای حفاظ مناسب برای اقلام سنگین نیز باشد تا ایمنی مورد نظر رعایت شده و در هنگام بازدید توسط مشتریان احتمال سقوط آن و آسیب زدن به افراد را نداشته باشد، چرا که فروشگاه پر از جمعیت بوده و با برخورد یکی از افراد به قفسه ها موجب سقوط اجسام به افراد دیگر شده و خطرات خاص خود را دارد.

قفسه بندی های فروشگاهی تولید شده در بازار از جنس های مختلفی نظیر آلومینیوم، مواد پلاستیکی مثل پلی کربنات آهنی می باشد که هر کدام بنا به نیاز و محصول مورد نظر می تواند انتخاب شود. شرکت دژ سازان مبین با بکار گیری برترین مهندسان و تولید کنندگان بهترین قفسه های فروشگاهی را در تمام ابعاد به شما ارائه می دهند.