Warning: SessionHandler::write(): write failed: Disk quota exceeded (122) in /home/dezhsaz1/app/cache/prod/classes.php on line 434

Warning: session_write_close(): Failed to write session data using user defined save handler. (session.save_path: /var/cpanel/php/sessions/ea-php71) in /home/dezhsaz1/app/cache/prod/classes.php on line 169
قفسه بندی پالت راک

قفسه بندی پالت راک

قفسه بندی پالت راک

قفسه بندی پالت راک دژسازان مبین

قفسه بندی پالت راک می تواند ضمن حفاظت از سلامت کالاهای موجود در کارخانجات و انبارهای ذخیره سازی، با نظم بخشیدن به فضای موجود، راه را برای توسعه بیشتر خطوط تولید باز کند.

با در اختیار قرار دادن اطلاعات طول و عرض و ارتفاع سالن یا انبار مورد نظر خود به کارشناسان این مجموعه و ارائه نقطه نظرات و نیازهای مجموعه کاری خود، می توانید یک طراحی دقیق، منحصر به فرد، بهینه و به صرفه را در رابطه با تجهیز فضای مورد نظرتان به قفسه بندی شکیل و با استفاده حداکثری از فضا دریافت نمایید.

قفسه پالت راک می تواند ضمن حفاظت از ایمنی و سلامت محصولات و کالاهای موجود در کارخانجات، کارگاه ها و سالن ها و انبارهای ذخیره سازی، با نظم بخشیدن به فضای موجود، راه را برای توسعه بیشتر خطوط تولید و سایر فعالیت ها باز کند و با بهره وری بیشتر از فضای موجود موجب افزایش راندمان و سطح کاری واحد تولیدی و کمک به رونق بیشتر کسب و کارها شود.

پالت (pallet)در واقع قطعات پالت ها از جنس چوب هستند که از سالیان دور به منظور استفاده بیشتر از فضاهای موجود برای ذخیره سازی و چینش منظم تر و بهینه تر کالا مورد استفاده قرار می گرفتند. البته نوع اولیه این پالت ها از جنس چوب بوده است و اکنون و با پیشرفت تکنولوژی و نیاز صنایع به پالت مستحکم تر و با طول عمر بالاتر، پالت هایی از جنس فلز ساخته می شوند.

قفسه بندی پالت راک می تواند بسته به ابعاد و شکل هندسی فضای موجود و نوع و شکل کالاهای قابل ذخیره سازی، در حالت های افقی و عمودی طراحی و اجرا شود. شرکت دژسازان مبین گارانتی قفسه بندی پالت راک را به سبب اطمینان از کیفیت و کارایی بالای محصول خود، به کارفرمایان گرامی ارائه می نماید.

قفسه بندی پالت راک با پالت پروفیلی ورق دار و بدون ورق

بهره گیری از قفسه راک به دلایل مختلفی می تواند به خوبی پاسخگوی نیاز صنایع و واحدهای مختلف به ایجاد فضای مناسب جهت انبار کالاها باشد. از جمله این دلایل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • استفاده از قطعات و اجزای ساده و البته مستحکم در ساختار قفسه بندی پالت راک
  • نصب راحت و همچنین امکان جداسازی قطعات پالت راک
  • امکان تغییر ارتفاع و چینش قفسه ها مطابق با نیازهای آتی انبار
  • هزینه کمتر نسبت به دیگر روش های چیدمان و ذخیره سازی کالا
  • کاهش ریزش کالا از روی قفسه ها
  • و ...

در ساخت و نصب قفسه بندی پالت راک از قطعات مهمی با عنوان پالت پروفیلی استفاده می شود. این قطعات که نقش اصلی را در تشکیل قفسه بندی دارند می توانند در انواع مختلف همانند پالت پروفیلی ورق دار، پالت پروفیلی بدون ورق بسته به نیاز انبار و نوع کالا و درخواست کارفرما تولید شوند و مورد استفاده قرار گیرند. بهره گیری از این پالت های پروفیلی در کنار عناصری همچون محافظ ستون، محافظ قاب که معمولاً از جنس های بسیار مقاوم و باکیفیت تولید شده اند، می تواند ضامن ایجاد یک قفسه بندی قوی و با طول عمر بالا باشد.