Warning: SessionHandler::write(): write failed: Disk quota exceeded (122) in /home/dezhsaz1/app/cache/prod/classes.php on line 434

Warning: session_write_close(): Failed to write session data using user defined save handler. (session.save_path: /var/cpanel/php/sessions/ea-php71) in /home/dezhsaz1/app/cache/prod/classes.php on line 169
تعمیر و نگهداری قفسه بندی

تعمیر و نگهداری قفسه بندی

تعمیر و نگهداری قفسه بندی

استفاده از مواد خالص و ناب در ساخت انواع قفسه بندی های فلزی و غیر فلزی و همچنین استفاده از روکش های گالوانیزه، نیاز به تعمیر و نگهداری قفسه بندی را به شدت کاهش داده و باعث افزایش طول عمر قفسه ها خواهد شد. امروزه با پیشرفت زیادی که در زمینه های مختلف صنعتی، تکنولوژی و ... انجام شده است، همواره عرضه و تقاضای کالا در بازار رو به افزایش گذاشته است و تمامی سازمان ها و شرکت های بزرگ به فکر انبار کردن و ایجاد فضای کافی برای انتقال کالاها و محصولات هستند که نیاز به قفسه بندی های مختلف را نیز افزایش می دهد و طراحی مناسب این قفسه ها نیاز به تعمیر و نگهداری را کم خواهد کرد.

قفسه بندی در ایران

حدود 70 سال است که صنعت قفسه بندی و سیستم های مدیریت انبار در ایران تشکیل شده است و از آن زمان تا کنون مشکلات مختلفی را به خود دیده و هر ساله این مشکلات بررسی شده و بهترین محصول در طی این چند سال اخیر وارد بازار شده است. از ویژگی های بسیار مثبت انواع قفسه بندی ها، استفاده بهینه از فضای انبار می باشد که با طراحی های فوق العاده ای توسط مهندسین شرکت دژسازان مبین انجام و صورت گرفته است و شرکت توانسته از انواع قفسه های طراحی شده در شرکت های بزرگ اروپایی نظیر شرکت دکسیون الگو برداری نموده و بهترین قفسه ها را تولید کند که از همه نظر مقاوم بوده و نیازمند تعمیر و نگهداری کوتاه مدت نیز نخواهد بود.

هر یک از کاربران و افرادی که نیازمند استفاده مناسب از فضای انبار باشند می توانند سیستم های قفسه بندی مختلفی را که به صورت یکپارچه، ترکیبی و مکانیزه می باشد را برای مدیریت انبار کالاهای خود انتخاب کند.

انواع قفسه بندی ها

خیلی از کاربران هستند که برای خرید قفسه بندی اصلا به نوع آن توجه نمی کنند و خواستار اعلام قیمت بر مبنای فاکتور متری قفسه می باشند، که این امر اصلا درست نیست زیرا قفسه بندی ها دارای فاکتورهای مختلفی هستند که هریک بنا به نیاز، باید انتخاب شود و در انتخاب و اعلام قیمت قفسه بندی ها باید پارامترهای آن را حتما مورد توجه قرار دهید که شامل: متراژ طولی، عرض، ارتفاع قفسه، محدوده تحمل وزن محصولات، نوع رنگ به کار رفته بر روی قفسه، ضخامت، نیاز داشتن به تعمیر و نگهداری کوتاه مدت یا بلند مدت و ... می باشد، که اطلاعات داشتن در این زمینه تصمیم گیری نهایی شما برای خرید را بهتر خواهد کرد.

از انواع قفسه بندی های موجود در شرکت می توان به:

  • قفسه بندی بایگانی (برای بایگانی اسناد و مدارک)
  • قفسه بندی خود تغذیه (برای استفاده از انبارهای یدکی)
  • قفسه بندی کفپوشدار سبک (برای لوازم کم وزن و بارهای حجیم)
  • قفسه بندی کفپوشدار سنگین (برای کالاهای سنگین و پر حجم)
  • قفسه های فروشگاهی (موارد استفاده در سوپر مارکت ها و فروشگاه ها)
  • قفسه بندی های پیچ و مهره ای (برای انبار کردن لوازم نیمه سنگین و قطعات یدکی)
  • قفسه بندی بازویی کانتیلور (برای بارهای لوله ای و شاخه ای) 
  • قفسه بندی نیم طبقه (برای انبارها و سالن های تولیدی)
  • و ...

همچنین برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر راجع به هر نوع قفسه بندی می توانید با ما در تماس باشید. و یا از سایت دژسازان مبین قسمت محصولات بازدید نمایید.